Časté dotazy

Jsem správcem stávajících internetových stránek společnosti. Mohu na nich nějakým způsobem přímo publikovat zde vytvořenou úřední desku?
Rozhodně ano. Na své internetové stránky si můžete kamkoliv umístit URL odkaz (backlink) na vytvořenou veřejnou úřední desku, tj. URL typu:
www.vašeičo.firemnideska.cz
www.jménovašífirmy.firemnideska.cz
Je možné využít toto řešení přímo jako součást našich vlastních stránek?
Ano je, kontaktujte nás ohledně upřesnění detailů a technických možností.
Je to opravdu zdarma, v čem je háček?
Služba ve variantě FREE je opravdu zdarma, žádný háček v tom není. Společnost Czechin, s.r.o., zabývající se mj. na míru tvořenými internetovými aplikacemi, systém vyrobila jako svoji vedlejší prezentační aktivitu a pod FiremniDeska.cz je, a vždy bude, uživatelům k dispozici zdarma. Pokud budete mít zájem provozovat obdobné online úložiště dokumentů pod svojí vlastní internetovou adresou, s rozšířenými možnostmi administrace, ve svém designu atp., nabízíme Vám prostřednictvím PREMIUM varianty řadu dalších možností. Podrobnosti zde.
Je možné pod jednou registrací spravovat úřední desky více společností?
Ano, služba tuto možnost podporuje. V administračním menu přihlášeného uživatele je k dispozici odkaz Moje firmy, který Vás nasměruje na obrazovku s přehledem aktuálně registrovaných firem pod Vaším účtem. Pod tímto přehledem je odkaz pro Registraci nové firmy.
Existují u dokumentů nějaká omezení na typ souboru?
V současnosti jsou povolené typy souborů PDF, PNG, JPG, TIF, DOC, DOCX, ODT, TXT, XLS, XLSX a ODS.
Nedopatřením jsem smazal/přepsal dříve uložený dokument. Je možné ho nějak obnovit?
Jednou smazaný dokument již nelze v systému znovu obnovit a musí být případně aktualizován z původního zdroje.
Na jakých internetových adresách je veřejně dostupná připravená firemní deska mé společnosti?
V administračním menu přihlášeného uživatele klikněte Moje firmy. V zobrazené tabulce ve sloupci WWW vyhledejte internetové adresy dané společnosti.
Zapomněl jsem heslo ke svému účtu, co mohu dělat?
Na obrazovce přihlášení je dole umístěn odkaz Zapomněli jste heslo? který můžete využít k obnově hesla, které jste zadali k zaregistrované emailové adrese. Systém Vám na uvedenou emailovou adresu zašle zprávu s instrukcemi a odkazem, na který klikněte a následně zadejte nové heslo ke svému účtu. Na zprávu nezkoušejte odpovídat (k ničemu by to nebylo).